GESİD -İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimiz ile İstanbul Okan Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, bir işbirliği protokolü yapmıştır.

Bu protokole göre GESİD üyeleri, yakınları ve diğer sektör çalışanı meslektaşlarımız için; Yüksek Lisans ve Doktora Programlarında indirim imkanı sağlanmıştır.

Değerli Üyelerimiz İstanbul Okan Üniversitesi ile işbirliği kapsamında aşağıda belirtilen programlarda indirimli fiyatlar üzerinden yüksek lisans ve doktora çalışmanızı yapabileceksiniz. Ön başvurularınızı aşağıdaki link üzerinden yapabilirsiniz.

https://forms.okan.edu.tr/liste/iou-lisansustu-programlar-on-basvuru-formu-gesid

Başvurular toplu olarak İstanbul Okan Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsüne gönderilecek ve kayıt işlemleri süreci başlatılabilecektir.

Başvuru yapabileceğiniz Yüksek Lisans ve Doktora Programları ve kurumunuza özel uygulanan fiyatlar ekteki tabloda yer almaktadır.

Eğitimler, hafta içi saat 19.00-22.00, hafta sonu 09.30-16.30 saatleri arasında İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla, Mecidiyeköy veya Kadıköy Kampüslerinde yapılmaktadır.

Program bazında başvuru sayısı 10 ve üzeri olduğu takdirde kurumunuzda yüksek lisans eğitimi düzenlenebilir bu durumda indirim oranınız % 50 olacaktır.

Programlar ile ilgili detaylı bilgi almak için, Anasayfa - Lisansüstü Eğitim Dekanlığı - İstanbul Okan Üniversitesi adresini ziyaret edebilir, ya da kurumunuza özel olarak atanmış öğrenci ilişkileri temsilcisi Ertuğrul Özbaş (0212 212 65 26/1316) ve Hande Örs (0212 212 65 26/1323) ile görüşebilirsiniz."

 
Dr. Hakan ÖZCAN
GESİD
Yönetim Kurulu Başkanı

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: