Gesid'den Haberler

TİYATRO DAVETİ

TİYATRO DAVETİ

FENER-BALAT GEZİMİZ

Derneğimiz 9 Kasım 2019 Cumartesi çok keyifli bir gezi düzenledi. 30 meslektaşımızın katıldığı etkinlikte sırası ile; Kariye bölgesi, Tekfur Sarayı, Kazasker İvaz Efendi Camii,Ayazma Kilisesi, Bulgar Kilisesi ve Fener Patrikanesi gezildi. 

18.Dönem Yönetim Kurulu Toplandı

18.Dönem Yönetim Kurulumuz yeni dönem faaliyetleri belirlemek üzere toplandı. Toplantımız Mecidiyeköy Tanker Han'daki yeni merkezimizde yapıldı..

GESİD 18. Olağan Genel Kurulu yapıldı

25 Şubat 2019 günü, saat 19:00’da Müselles Sokak No:3 Esentepe – İstanbul adresinde bulunan Kats’da  toplanan 18. Genel Kurul’da toplantı yeter sayısının görülmesi üzerine toplantıya geçildi. Dernek Başkanı Dr. Hakan ÖZCAN’ın açılış konuşmasından sonra saygı duruşu yapıldı, ardından gündem maddeleri sıra ile görüşüldü.

Devamını oku...

18. Genel Kurul Daveti

 

Değerli Üyelerimiz

Derneğimizin 18. Genel Kurul toplantısı 18 Şubat  2019 tarihinde saat 11.30’da Müselles sok. No:3Esentepe- İSTANBULadresinde ; yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda

 

25 Şubat 2019 Pazartesi saat 18.30’da Müselles sok. No:3 Esentepe - İSTANBUL

adresindekiKATS SAHNE’de aşağıdaki gündem ile yapılacaktır.

Katılımınızı önemle rica eder, bu vesile ile saygılar sunarız,

      GESİD

Yönetim Kurulu

GÜNDEM

1.      Açılış ve saygı duruşu.

2.      Başkanlık divanının seçimi, (Bir başkan, bir başkan vekili, bir katip).

3.     2017-2018 yılları çalışma dönemi Yönetim Kurulu çalışma raporu ile bilanço ve gelir- gider çizelgelerinin ve Denetleme Kurulu raporunun okunması, görüşülmesi ve oylanması ile Yönetim Kurulu üyelerinin aklanması.

4.      2019-2020 yıllları çalışma dönemi Dernek Çalışma Programı ile bütçe bilanço ve gelir-gider çizelgelerinin okunması, görüşülmesi ve oylanması.

5.      2019-2020 çalışma dönemi için Yönetim ve Denetleme Kurulları ile Divan Konseyinin asıl ve yedek üyelerinin seçimi.

6.      Dilekler ve öneriler.

Ulaşım: Metro ile gelmek isteyen üyelerimiz Gayrettepe durağında inip, Güneş Sigorta yanındaki sokağı kullanarak toplantı mekanına ulaşabilirler.

28 EKİM 2018 : GESİD EMİNÖNÜ GEZİSİ

Değerli Üyemiz

20 Ekim 2018 Cumartesi İstanbul’un tarihi en önemli mekanlarından Eminönü’ne gidiyoruz. 

Mimar Şebnem ÇEBİ eşliğinde bölgeyi gezeceğiz.

Buluşma noktamız saat 09.00 Sirkeci Tren Garı Önü

Gezi başlama saati: 09.15

Katılım konusunda Bşk.Yrd.Sn.Dr.GökhanYILDIRIM’a 
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. bilgi verilmesini rica ederiz

GESİD                          

YÖNETİM KURULU

SÜT SİGORTA ÜSTADLARI TOPLANTISI

Inter Glass şirketinden Eyüp beyin sponsorluğunda gerçekleşen geleneksel süt toplantısında GESİD yöneticileri sektör duayenleriyle bir araya geldi.

 

GESİD: 14 EKİM SULTANAHMET'İ GEZİYORUZ.
Değerli Üyemiz 14 Ekim 2017 Cumartesi İstanbul’un tarihi en önemli mekanlarından Sultanahmet’e gidiyoruz. Mimar Şebnem ÇEBİ eşliğinde bölgeyi gezeceğiz. Buluşma noktamız saat 10.30 Sultanahmet meydanı Alman Çeşmesi önü. Katılım konusunda Bşk.Yrd.Sn.Dr.Gökhan YILDIRIM’a (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) bilgi verilmesini rica ederiz

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: