2. Sigorta Zirvesi’ne "Üyelerimize Özel" Katılım Ücreti

Sigorta sektörü krizin etkilerini tartışacak! Active Academy tarafından düzenlenen Sigorta Zirvesi’nin ikincisi 8 Nisan 2009 Çarşamba günü Swissôtel İstanbul’da gerçekleştiriliyor. 

 

Alanında uzman birçok yerli ve yabancı konuğun yaşanmakta olan küresel ekonomik krizin sigorta sektörüne olan etkilerini tartışacağı zirvede, sektörün sorunlarına da çözüm aranıyor. 3 ana oturum ekseninde düzenlenen zirvede ‘Sigorta şirketlerinde operasyonel mükemmellik’, ‘Sigorta alıcılarından beklentiler ve öneriler’ ve ‘CEO Sohbetleri: Krizin sigorta sektörüne etkisi ve beklentiler’ konuları tartışılıyor.

2. Sigorta Zirvesi’nde ayrıca, küresel sigorta sektörü ve yükselen riskler de mercek altına alınıyor. Bunların yanı sıra zirvede ‘Active ACADEMY 2. Sigortacılık Ödülleri’ de sahiplerini buluyor. Zirve hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.sigortazirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Active ACADEMY tarafından 08 Nisan Çarşamba günü SWISSOTEL İstanbul’da düzenlenecek olan 2. Sigorta Zirvesi’ne üyelerimiz için uygulanmakta olan özel katılım ücretini ödeyerek katılabilirsiniz: 200 € olarak bildirilmiştir.

İlgili: Gülşen Oltan Tel: 0 212 288 65 55 Faks: 0 212 275 60 13

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: